dowolna

Domy na sprzedaż Kazimierz Dolny - Oferty sprzedaży domów

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

685 000 zł140 m² 4 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rustykalny dom z bali połówkowych (nowy) z ogrodem z 2009 roku. Dom kompleksowo wykończony. Do największych atutów nieruchomości należy przytulny salon z rustykalnym kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kazimierz Dolny,lubelskie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:24 918 m²

0% prowizji od kupującego! Niepowtarzalna działka przy ul. Puławskiej, ze wspaniałym widokiem na dolinę Wisły. Nieruchomość położona jest niecałe 500m od Spichlerza Kazimierskiego; w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

5 500 000 zł528 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 101 m²

Oferuję wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym położoną przy jednej z najbardziej atrakcyjnych ulic Kazimierza Dolnego - ulicy Krakowskiej, w odległości niespełna 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

0% prowizji od kupującego! Stylowy dom w Kazimierzu Dolnym po generalnym remoncie w 2016r. Duża, piękna działka z ogrodem i drzewami oraz możliwością powiększenia o areał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Kazimierz Dolny,lubelskie

790 000 zł210 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 195 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w Kazimierzu Dolnym Czerniawy, przy ulicy Puławskiej. Atrakcyjne położenie nieruchomości pozwolą na wypoczynek i korzystanie z uroków Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 495 000 zł395 m² 3 781,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

0% prowizji od kupującego! Wspaniały, nowy dom w Kazimierzu Dolnym! Dom zbudowano z najlepszych materiałów, jest starannie wykończony. Elementy wykończeniowe z drewna oraz białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Kazimierz Dolny,lubelskie

790 000 zł210 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 195 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadedworce

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 100 000 zł500 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 m²

Spokojna okolica, do Rynku 2 km (3 km samochodem), 1 km od Wisły, od miejsca historycznego portu. Dom bez barier, drzwi i łazienki dostępne dla wózkowiczów, winda wewnętrzna w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norowy Dół

Kazimierz Dolny,lubelskie

300 000 €240 m² 1 250 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:932 m²

Bezpośrednio Romantyczny, murowany dom, na stoku Wąwozu Norowy Dół, tuż za linią spichlerzy, za hotelem "król Kazimierz", w otulinie zieleni, z widokiem na przełom Wisły. Tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

dom w dobrym standardzie w Kazimierzu 1 km od Rynku nowy bdb. standard wszystkie media gotowy do wprowadzenia nowy więcej informacji Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjne miejsce na wyjazdy weekendowe lub urlop Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą położony ok. 15 minut spacerem od rynku. We wnętrzu znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Cholewianka, która jest położona w pobliżu Kazimierz Dolnego. Na działce około 8000 mkw znajduje się w części około 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 054 m²

- wyjątkowa oferta - - szukasz domu W luksusowej okolicy ? to mamy właśnie ofertę dla ciebie - Przedmiotem oferty jest dom zlokalizowany na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

1. Dom jednorodzinny całoroczny, proc. Wykończenia: 100% 2. Rok budowy: rozbudowa w 2000 r. , materiał budowy.: bale drewniane, belit, ocieplony wełną mineralną , ELEWACJA: szalunek drewniany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

436 000 zł80 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 118 m²

Do sprzedania dom (do kapitalnego remontu lub wyburzenia) na działce 4142 mkw , ok. 2km od Rynku Kazimierza Dolnego. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (budynek 2 kondygnacyjny) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Wolnostojący, parterowy dom w malowniczej spokojnej wsi Okale na obrzeżach Kazimierza Dolnego. Na parterze garaż, gabinet, salon z kominkiem i otwartą kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

619 000 zł279 m² 2 218,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

0% prowizji od kupującego! uwaga - okazja, nowy dom W świetnej cenie nałęczów - 20 km od Kazimierza Dolnego Wspaniała lokalizacja przy ul. Dulębów-tylko 800m od Parku Zdrojowego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 890 000 zł420 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 949 m²

Wyjątkowa oferta! 20km od Kazimierza Dolnego, w centrum uzdrowiska Nałęczów Wspaniały, stylowy dom z okresu międzywojennego, po generalnym remoncie. Powierzchnia użytkowa domu to 390m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 054 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norowy Dół

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 470 000 zł174 m² 8 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:932 m²

Romantyczny, murowany dom, na stoku Wąwozu Norowy Dół, tuż za linią spichlerzy, w otulinie zieleni, z widokiem na przełom Wisły. Tylko 15 minut spacerkiem wzdłuż spichlerzy do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 740 m²

0% prowizji od kupującego! Przepięknie położona posiadłość z dwoma domami! Nowy dom jednorodzinny w stylu dworkowym Dom - pensjonat (4 duże pokoje z łazienkami i wspólną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 900 000 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowo wykończony dom w Kazimierzu Dolnym. Prestiżowa lokalizacja - cicha i spokojna okolica, wysoki standard wykończeń. Nieruchomość złożona z: salon 38 m2; jadalnia 8 m.2; aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 450 000 zł315 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Polecam na sprzedaż unikatowy dom w kazimierzu dolnym na rozłożystej działce o powierzchni 2807 m2. Dom położony jest w cichej, spokojnej, pensjonatowej dzielnicy Kazimierza - Góry - 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Góry

Kazimierz Dolny,lubelskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Sprzedam działkę z drewnianym domem w Kazimierzu Dolnym. Powierzchnia działki to 1195 m2 Numer ewidencyjny: 464/4 Na działce dostępne są media: woda, prąd, gaz. Drewniany dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 969 500 zł220 m² 8 952,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamieszkaj w nowej, bo oddanej do użytku w 2012 roku, willi w Kazimierzu Dolnym i ciesz się niepowtarzalnym widokiem dzięki doskonałej lokalizacji. Prezentowana nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

600 000 zł1 350 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom-kazimierz dolny-sprzedaż, bez prowizji! Oferta przedstawia dom, do remontu w Kazimierzu Dolnym Dom o powierzchni 180mkw wraz z działką o powierzchni 1350mkw. Budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 054 m²

Przedmiotem oferty jest dom zlokalizowany na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w Kazimierzu Dolnym na Jeziorszczyźnie w odległości ok. 4km od Rynku. Dom wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 969 500 zł220 m² 8 952,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjna oferta dla osób chcących założyć własny biznes oraz ceniących ciszę i piękno natury. Nieruchomość położona w Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjny wolnostojący nowy dom jednorodzinny w Kazimierzu Dolnym, trzypoziomowy (podpiwniczenie, parter, poddasze użytkowe), zaprojektowany w stylu kazimierskim, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

640 000 zł194 m² 3 298,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

.kupujący.NIE.PŁACI.PROWIZJI!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 500 000 zł315 m² 7 936,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 054 m²

Przedmiotem oferty jest Dom zlokalizowany na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w Kazimierzu Dolnym na Jeziorszczyźnie w odległości ok 4km od Rynku. Dom wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Polecamy do sprzedaży nowy dom wolno stojący (rezydencja) o powierzchni około 180m 2 , położony w malowniczym zakątku Kazimierza Dolnego. Na parterze znajduje się: kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Drodzy Państwo mam do sprzedania dom w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Dom położony jest przy ulicy Krakowskiej u stóp Klasztoru. Dom ma powierzchnię 70m2 i składa się z : - parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

3 500 000 zł480 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 969 m²

Murowany, duży dom kryty gontem, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, cęściowo podpiwniczony. Standard wykończenia jest wysoki, na dwóch poziomach znajdują się kominki, w podpiwniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

3 300 000 zł574 m² 5 749,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż rezydencja o pow. 358m2 , parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze o pow. 204 m2 kuchnia z przestronnym salonem, gabinet oraz dwie sypialne, łazienka i wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

240 000 zł105 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Dom wolno stojący z użytkowyn poddaszem ,łącznie 90 m,na działce 1770 m ,wybudowany z porothermu na ciepłą zaprawe,okna plastikowe mahoń ze szprosami,instalacja elektryczna,możliwosc.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij