dowolna

Nieruchomości Kazimierz Dolny - Oferty sprzedaży nieruchomości

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (jeziorszczyzna) 4 km od rynku głównego. Działka -powierzchnia 0,358 ha -kształt prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 300 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,3319ha, położoną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Góry, zaledwie 4km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł20 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę położoną w malowniczej miejscowości Kazimierz Dolny. str.43 Działka o powierzchni 2ha, rolna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Domek + działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar. Nowa , bardzo atrakcyjna cena. Atrakcyjnie zlokalizowany domek z działką z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł274,20 m² 4 558,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Przestronny dom z dużą działką zaledwie 2 km od rynku w Kazimierzu Dolnym. Budynek z 2010 roku o powierzchni 274,2 m położony jest przy w Cholewiance w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł420 m² 16 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Jeśli myślisz o Kazimierzu Dolnym to oczywistym skojarzeniem jest Zielona Tawerna. Miejsce kultowe, znane i cenione w Polsce i poza nią, wspominane i doceniane przez prezydentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 687 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość w Kazimierzu Dolnym przy ul. Góry, oddaloną zaledwie 1,3km od kazimierskiego rynku, składającą się z działki o powierzchni 1,3687ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 500 zł9 530 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny 65 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dzieli ja.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 001 zł237 m² 6 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 154 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z naturalnego kamienia kazimierskiego i cegły o powierzchni 237 m (użytkowa ok. 200 m ), położony na dużej działce w Cholewiance, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralna rekreacyjna działka nad Wisłą w pobliżu Kazimierza Dolnego. Powierzchnia 15000mkw. Położona na obszarze Natura 2000. Miejscowość Podgórz. Z działki rozciąga się przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł13 687 m² 252,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży "perełka" , usytuowana w przepięknej części Kazimierza Dolnego przy ul.Góry, oddalona od rynku ok.1 km.Działka o nieregularnym kształcie o szerokości 52 m od wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15 780 m² 10,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna w Kazimierzu Dolnym o powierzchni 1,578 ha. Jeśli potrzebujesz dodatkowej powierzchni rolnej, to ta oferta jest dla Ciebie! Kształt nieregularny. Oznaczenie konturu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł13 201 m² 136,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna, otoczona lasem i wąwozem działka budowlana blisko kazimierskiego Rynku! 1,32ha zupełnej prywatności, ciszy i zieleni. Wyjątkowe miejsce na mapie Kazimierza! Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna w Kazimierzu Dolnym o powierzchni 1,6626 ha (obręb Góry). Działka o nieregularnym kształcie. Szerokość przy ul. Doły to około 129 m. Ukształtowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 731 m² 1 149,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce zwanym "perłą polskiego renesansu" - Kazimierzu Dolnym. Działka ma powierzchnię 1 731 mkw. i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 189 650 zł318 m² 13 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:704 m²

Nieruchomość idealna dla osób poszukujących gotowego biznesu z historią oraz domu w wyjątkowej lokalizacji. Dom o powierzchni 318m2, położony na działce o powierzchni 704m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł291,40 m² 9 265,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:641 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 8. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolno budowlana położona w miejscowości Góry, zaledwie 4km od centrum Kazimierza Dolnego. Działka znajduje sie na obrzeżach, zapewniając prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 001 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Duży dom z niezależnymi piętrami/pokojami na wynajem przy ul. Góry, zaledwie 1,5 kilometra od kazimierskiego Rynku. Dom nigdy nie był jeszcze zamieszkały ani używany. Sprzedaż następuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 25 arów przy ulicy Góry w Kazimierzu, zaledwie 2,5 kilometra od Rynku z możliwością budowy dużego, eleganckiego domu lub podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

979 950 zł6 533 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny. 65 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dzieli ja.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł267,93 m² 10 077,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 2. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł325 m² 11 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce Przedmiotem sprzedaży jest doskonale prosperujący pensjonat Willa Cyprysowa , działający nieprzerwanie od.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 073 m² 130,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Jeśli lubisz spędzać czas w klimatycznym Kazimierzu- to jest to oferta dla Ciebie! Działka budowlana przy ul.Góry , niecałe 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł147 m² 6 802,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i 1.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 670 m² 130,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

K azimierz dolny - dąbrówka około 4 km od rynku - atrakcyjna działka o powierzchni 2870 m2 o wymiarach 38 m x 70 m , bezpośrednio przy drodze asfaltowej , uzbrojenie ( energia , gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł139,99 m² 12 786,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr5. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł133 m² 11 278,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Powierzchnia użytkowa: 133 m Powierzchnia działki: 1483 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w spokojnej i malowniczej części Kazimierza Dolnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkową nieruchomość na przedmieściach Kazimierza Dolnego nad Wisłą w miejscowości Uściąż. Nieruchomość Ta niezwykła posiadłość na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł6 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno-budowlana z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub pensjonat w Kazimierzu Dolnym. W działce jest prąd, gaz i woda. Działka: -powierzchnia 6000m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego - jednego z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Kazimierz Dolny,lubelskie

199 000 zł4 500 m² 44,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka budowlana o powierzchni 4500 m2, w miejscowości Uściąż, gmina Karczmiska, w pobliżu Kazimierza Dolnego. Oferujemy Państwu niezwykle klimatyczną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dąbrówka,Kazimierz Dolny

235 000 zł5 723 m² 41,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrówce, gmina Kazimierz Dolny. Piękne miejsce niecałe 5 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym. Idealne pod dom modułowy 35-70 m2, z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 780 000 zł130 m² 13 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom całoroczny o powierzchni 130 m2, położony w Cholewiance, 2 km od Kazimierza Dolnego. Jest to rewelacyjna lokalizacja pozwalająca korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Puławska

Centrum,Kazimierz Dolny

1 650 000 zł4 252 m² 388,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia tak duża i pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 42 arów, w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Puławskiej, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kazimierz Dolny

Cholewianka,Kazimierz Dolny

620 000 zł2 071 m² 299,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2071 m2 położona w Cholewiance, gmina Kazimierz Dolny. Odległość od Rynku w Kazimierzu Dolnym to niecałe 3 km. Dlatego działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Góry Pierwsze,Kazimierz Dolny

1 299 001 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Góry Drugie,Kazimierz Dolny

549 000 zł2 507 m² 218,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje na sprzedaż teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 2507 m2 oddalony 4 km od rynku w Kazimierzu Dolnym położony w miejscowości Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kazimierz Dolny

Cholewianka,Kazimierz Dolny

120 000 zł5 231 m² 22,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w bliskim sąsiedztwie (3 km) kazimierskiego Rynku, gdzie spokój, zieleń i czyste powietrze są na wyciągnięcie ręki ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kazimierz Dolny

Wylągi,Kazimierz Dolny

370 000 zł2 500 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2,5 km od Kazimierza Dolnego, dojazd drogą asfaltową. Autem 5 min., pieszo 25 min. 500 m. winnica Kazimierskie Wzgórza; 1 km. stadnina koni, agroturystyka Dworek w Wylągach; 45 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Centrum,Kazimierz Dolny

2 600 000 zł144 m² 18 031,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na wzgórzu przy ulicy Szkolnej, zaledwie 700 metrów od kazimierskiego Rynku stoi nowoczesna willa o powierzchni całkowitej ok. 180 m . Posadowiona na działce 495 m , została pomyślana.